Klan.
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych. Pytanie kieruję do Eragoga, założyciela grupy. Czy są jakieś informacje na temat tworzenia naszego klanu? Osobiscie próbowałem stworzyć Klan, niestety nei za bardzo umiałem się połapać.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
|
|