Zobacz pojedynczy post
stary 07-07-2008, 22:28   #487
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Te źródła po prostu wyjaśniają skąd na 2 światach wziął się brass armor. Od dawna nikt nie wierzy w mino mage. A mówienie że kiedyś BA był lootem z minotaura, jest prostsze od wyjaśniania starego buga. I tak w to nikt nie uwierzy, brak dowodów, nikt tego nie pamięta, etc.
Patrząc na loot ze wszystkich minotaurów widać, że tylko zwykły mino nie gubi BA. Prosto pod to było podpiąć piękną bajkę.

Większość starych graczy to swego rodzaju "mitomani". Pisząc że sunrise ma to czy tamto, sami uwiarygadniali siebie jako potencjalnych posiadaczy rzadkich przedmiotów, lub dobrych znajomych. Co w świetle starego loot'a z mino staje się bardziej prawdopodobne. (Sunrise to zresztą inna bajka, i najgorszy możliwy przykład)

Zresztą zapraszam do poczytania wywiadów z Master Slayer'em. Wyłamał się on swego czasu i wyjaśnił nawet co się działo z postaciami, które weszły w posiadanie różnych przedmiotów "nie należących do rookgaardu".

Cytuj:
Ale ty wiesz lepiej...
Nie wiem, easy - nie denerwuj się tak

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 07-07-2008 o 22:31.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem