Temat
:
Klan.
Zobacz pojedynczy post
07-07-2008, 23:33
#
27
Serious Sam
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 27 04 2006
Posty: 1,470
Heh, ja jestem za "Laz0r".
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )
Amor patriae nostra lex!
Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serious Sam
Znajdź posty użytkownika Serious Sam