Temat
:
DonGuralEsko - El Polako
Zobacz pojedynczy post
09-07-2008, 13:07
#
6
Lafa
Zbanowany
Data dołączenia: 14 07 2006
Lokacja: Cieszyn
Posty: 388
Stan: Na Emeryturze
Imię:
Michnizmcmcmzcmzcmm
Profesja: Elder Druid
Gildia:
Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 63
Poziom mag.: 69
Fajny refren w El Polako a reszty nie sluchalem dosc uwaznie poniewaz mam duzo piosenek i rzadko kiedy na niego trafi
Lafa
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lafa
Znajdź posty użytkownika Lafa