Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2008, 14:28   #8
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Davido16 Pokaż post

• Bugi (zabiłem nie tego co trzeba i mnie pół miasta bije ;<)
To jest bug ? ;o

Cytuj:
Plusy części 3:
• Normalna walka
Imho walka w "trójce" to dno, najgorszy system ze wszystkich części. Idealny był w "dwójce".

Cytuj:
• Trzeba kompa kombajna, gdyż nie widzę różnicy między Athlonem 2,4 / 1 gb ramu (ddram) / GF FX5200 a Core 2 Duo 4,4 / 1 gb ramu (ddram2) / GF 8400 GS, no ewentualnie parę fps więcej na minimalnych detalach.
Radeon 9600 Pro, Sempron 2800+, 1280MB Ramu i można komfortowo grać na średnich detalach. Więc kombajn tutaj nie jest potrzebny
Cytuj:
btw. to prawda, że wyszedł patch do Gothica 3, który poprawia działanie gry?
Gothic 3 Tweak - http://forum.jowood.com/showpost.php...&postcount=140
No i pewnie najnowsze patche wydawane przez JoWood poprawiają wydajność.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem