Zobacz pojedynczy post
stary 11-07-2008, 15:50   #10
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wyciszony Pokaż post
Moim zdaniem, system walki w III jest właśnie najlepszy. Siła gracza nie polega tu na posiadaniu super-hiper skillzów, lecz na jego odpowiednim wyczuciu rytmu, posiadania odpowiedniej taktyki i świadomości, w którym momencie należy wykonać taktyczny odwrót. Jedyna przewaga gracza to fakt, że nie jest on NPC.
Walka w Gothicu 3 polega na zaklikaniu wroga lewym przyciskiem myszy. Ot, i cała filozofia. A w Gothicu 2 musiałeś kombinować, w odpowiednim momencie blokować, cofać, mogłeś przez całą walkę się bronić i w odpowiedniej chwili kontrować, albo na odwrót - zasypać wroga gradem ciosów i liczyć na to, że się przebijesz przez jego blok. Taki system walki jest świetny, bo wymaga od gracza dużego zaangażowania. No bo w końcu nie po to rozwijam swego wojownika, żeby używać tylko jednego ciosu, który ukrył się pod LPM, prawda ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem