k310i, 2 letni klocek, ale dzwonili z orange, że umowa się kończy, więc w najbliższe dni wybiorę coś z k550i, w380i lub w350i.
__________________
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
|
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
|
|