Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2008, 00:35   #4
Myszun
Użytkownik Forum
 
Myszun's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 173
Stan: Niegrający
Imię: Myszoon
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barosa7 Pokaż post
Jak byłem mały, grałem w pierwszą część na PlayStation z kuzynami ;d
Kto nie grał ? Xd
Myszun jest offline   Odpowiedz z Cytatem