16-07-2008, 00:35
|
#4
|
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 10 10 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34
Posty: 173
Stan: Niegrający
Świat: Candia
|
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barosa7
Jak byłem mały, grałem w pierwszą część na PlayStation z kuzynami ;d
|
Kto nie grał ? Xd
|
|
|