Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
16-07-2008, 16:51
#
11
Rohas
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 26 09 2006
Lokacja: Osaka
Wiek: 34
Posty: 619
Stan: Na Emeryturze
K750i : )
W grudniu koniec umowy, więc trzeba się będzie nowego SE wziąść : )
Rohas
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rohas
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Rohas