Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
16-07-2008, 16:55
#
12
Bakuo
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33
Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
k550i, i wszystko śmiga jak należy ; )
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez
Arack
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko
muwiąc
Bakuo
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bakuo
Znajdź posty użytkownika Bakuo