Zobacz pojedynczy post
stary 19-07-2008, 23:55   #68
MonszTfojejRzony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 133
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Grałem na globie i widzę różnicę. Ale jeśli mam płacić 50 złotych tylko dlatego, żeby potworek spadał na ziemię, a nie zatrzymywał się w powietrzu, gdy biję go na poziomej powierzchni albo żebym musiał kliknąć 6 razy, a nie raz na npc żeby odpowiedział... już wolę wdrapać się trochę wyżej na tą skałę i go otworzyć, albo stracić 2 sekundy więcej >cennego< czasu na rozmowę z npc...

Natomiast nie udało mi się strzelić przez ścianę, albo popatrzyć na latającego potworka (może to były te no wiwerny ? :d) etc.

Przyznam, że grałem na globalu ok. 4h i drugie tyle patrzyłem jak ktoś inny gra na pr0 charze kumpla i to wystarczyło. Ofc zaraz ktoś powie "co ty możesz wiedzieć", ale na prawdę wierzcie mi - wystarczyło.

Nadal sądzę, że na privie da się grać. I nie żałuję, że nie kupuję prepaida.. tak, różnice widać. Ale @all_co_tak_krytykują_privy, kiedy wy ostatnio graliście na jakimś privie?

No dobra już milczę, bo może i jestem newb w WoWie, ale to jest właśnie takie niezależne spojrzenie newba w WoWie. :d Tzn. takie jakie powinno być. Takie brane na chłopski rozum jakby.


Wjal
Uwierz mi ze jestes nobem i nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wielkim. Grałem na najlepszym privie na swiecie do niedawna WoWscape - testowalem wszystkie realmy, glownie na WoWcrack...Wbilem pare 70-tek, powiem tak...Kumpel z WoWcracka - Pozdro Gildia ZNAK ORLA 4ever in my hearts, zaprosil mnie na seerv Sporregar, stworzzylem Trial account, nawet nie myslaac ze bede gral na globalu...I widac...Minela aktywacja Wowa a ja 64 pozziiom...

btw. 65;p

pozdro



to tak jak bys porownywal picie jaboli to wina wytrawnego z gornej polki!

to wino i to wino, ale nie ta jakos
__________________
Naruszono limity dotyczące sygnatury.

Ostatnio edytowany przez MonszTfojejRzony - 19-07-2008 o 23:56.
MonszTfojejRzony jest offline   Odpowiedz z Cytatem