Temat
:
Co obecnie czytacie?
Zobacz pojedynczy post
22-07-2008, 22:10
#
17
GargoinX
Just an Orange
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31
Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Tiglatpilezar
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
Muah, Nikast, wiesz co dobre =* Również trylogia czarnego maga mnei pochłąneła i jestem w trakcie czytania "Gildii magów". "Nowicjuszkę" też mam na półce i czekam do października na "Wielkiego mistrza" =]
__________________
Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!
Gargoin na Last.fm!
Notka dla Gargulca.
GargoinX
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do GargoinX
Znajdź posty użytkownika GargoinX