Jakie herbaty pijecie?
Pytanie w temacie, ja osobiście piję Herbaty Z Mienty, Hearbaty z esencja oraz ździebkiem cytryny oraz cukru oraz te rozpuszczalne o smaku owoców leśnych =S teraz czas na was.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
|
|