Witam. Postanowiłem założyć ten temat ponieważ sam jestem początkującym raperem. Razem z kumplem zaczeliśmy nagrywki na podkładach z wp.pl, jednak teraz bity klei nam kolega

Jeżeli jest tu tez takowy początkujący raper niech poprostu wrzuci swój kawałek a my go ocenimy..
Jako że napisałem ten temat to też wrzuce mój kawałek..
http://www.wrzuta.pl/audio/bBWZtvg7S...co_znaczy_brat
ja to ten 2gi : )