Zobacz pojedynczy post
stary 24-07-2008, 18:00   #1
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 34

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny Herbaciana Przesada? : P

Jesteśmy tutaj,bo lubimy napić się dobrej herbaty. Saga/Lipton. Uwielbiam je. Saga w torebkach jabłkowa jest kozacka. Firm jest masa. Zazwyczaj ludzie kupują herbatę za kilka zł. Jest dobra i starczy. Ale wiadomo, że ceny kończą się znacznie wyżej ; ) W sklepach herbacianych za 10 dag suszu możemy zapłacić od 7 do nawet 80 zł. Wielu ludzi gustuje w droższych herbatach.

W jednym ze sklepów z herbatą czeka sobie na składzie np. coś takiego:




Każdy listek tej herbaty zawijany jest ręcznie. Często słychać opowieści mówiące o zbieraniu takich herbat. Młode dziewice musiały wkładać jedwabne rękawiczki by nie pobrudzić liści. Zakazywało się jedzenia wielu rzeczy,m.in czosnku. By zapach nie przeszedł na liście herbaty. Jest to chyba najszlachetniejszy napój,jaki istnieje. Co sądzicie o drogich herbatach?Kupili byście sobie taką?A może już piliście? : P Sam osobiście gdybym znalazł ją w jakimś sklepie w Bdg. kupił bym chętnie 1 Dag za te 7 zł na spróbowanie. Obecnie najdroższa herbata,jaką kupiłem to 13zł za 10Dag. ; p
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 24-07-2008 o 18:03.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.