Zobacz pojedynczy post
stary 26-07-2008, 16:01   #33
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

po 1. Olivia jak czytałem twoje posty o twojej niewinności i o tym jaki ty biedny, jak ci kolegów zabijają itd. to myślałem że padne przed kompem, sam się pogrążasz w oczach ludzi którzy cie szanowali.
po 2. każdy przypał jak kolwiek był spowodowany po przez jakąś waszą głuptę.
po 3. najwięcej to właśnie wasza ekipa zabijała , a jak by swe jeszcze do tego doszło to na serwerze by było online tyle ile liczy Glamour (niestety nie udało się)
po 4. to wy się zamkneliście w hermentycznym kręgu i tylko szukaliście powodu jak by tu kogoś zabić.
po 5. Emil Toffik nie był żadnym spy'em. poprostu jesteście nie ogarami i potwierdza to akcja na lizardach.

a do wszystkich, jak was biją za nic to piszcie poprostu do jakiejś normalnej osoby np mnie to napewno pomożemy. a ci co tam krzyczą że jesteśmy "no liferami" to tylko chce wam powiedzieć że lepiej po expić i coś po robić efektywanie jak jest się online niż siedzieć przed monitorem komputera i płakać nad klawiaturą 10h dziennie że się przegrało wojnę i myśleć gdzie dalej grać. idealny przykałd Etun Gali. bye

Ostatnio edytowany przez Demioh - 26-07-2008 o 16:03.
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem