Temat: Sapkowski
Zobacz pojedynczy post
stary 31-07-2008, 03:26   #15
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

Nie bez powodu posiadam cytat z Jego książki w podpisie ;p Dla mnie bezkonkurencyjnie najlepszy twórca literatury fantasty w Polsce, a w czołówce na świecie.. Genialnie operuje słowem.. Swego czasu zakupiłem całą trylogię husycką, teraz czas na Wiedźmina
__________________
"My rządzimy światem, a nami kobiety" Winston Churchill
"Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria"


Napisz jeżeli zaglądasz: http://forum.tibia.pl/usernote.php?u=50865
Valard jest offline   Odpowiedz z Cytatem