Temat
:
Jakie herbaty pijecie?
Zobacz pojedynczy post
02-08-2008, 14:17
#
9
Argen
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 12 2006
Posty: 2,059
Wypiję niemal każdą herbatę, ale obowiązkowo z cukrem i cytryną. Najbardziej lubię herbatę z miętą (zerwaną chwilę wcześniej z ogródka
)
Argen
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Argen
Znajdź posty użytkownika Argen