Zobacz pojedynczy post
stary 02-08-2008, 14:17   #9
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 2,059
Domyślny

Wypiję niemal każdą herbatę, ale obowiązkowo z cukrem i cytryną. Najbardziej lubię herbatę z miętą (zerwaną chwilę wcześniej z ogródka )
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem