Cytuj:
Oryginalnie napisane przez robek23
Slythio, zalezy tez jaki keylogger. Sa malo profesjonalne (darmowe) ktore odczytuja WSZYSTKO co piszesz z klawiatury (nie ekranowej) i takze (platne), ktore odczytuja dane wylacznie wysylane do serwera (w tym wypadku tibii). Rzadko mozna sie z takim keyloggerem spotkac jak mowie na gorze, bo nikt go nie uzywa - komu by sie chcialo hasla szukac w ciagu tekstu pisanego np. na gadu-gadu w ciagu 2 godzin. I tez nie jest taki pewny co do wysyłania danych : p
|
Nie rozumecie jednej rzeczy, jeśli jesteście zalogowani w tibii to hasło jest w pamięci i to ono jest wysyłane, co do klawiatury ekranowej to sprawdza się ona na stronach internetowych odwiedzanych za pomocą przeglądarki ale i tak wynaleziono keyloggery które robią screeny, ale nawet filmy - a jedno jest pewne, jak wiesz gdzie szukać to znajdziesz najbardziej skompikowane kody źródłowe keylogerów za free.
Nawet jeśli skopiujesz z pliku to gówno to da bo keye przeważnie wyciągają hasło do tibii gdy jesteś już zalogowany. W tibii sprawdziły by się tokeny lub hasła sms ale to posiadają tylko banki, po pierwsze to duże przedsięwzięcie, po drugie to kosztuje. Z hardwareprintami też trochę roboty by było.