Forum
Gratuluję, w końcu udało nam się zebrać 20 członków, żeby powstało to forum (specjalne podziękowania dla Rayzy za reklamę)!
W związku z dość zamkniętą tematyką grupy, forum możemy zaliczyć do grupy offtopic. Chociaż główną tematyką będzie Haruhi, to jeśli chcielibyście podzielić jakimiś informacjami czy poznać nasze opinie na jakiś temat to możecie śmialo tu pisać!
Nie zapominajcie jednak, że obowiązuje tu ciągle regulamin forum.
Pozdrawiam,
Grooo
__________________
時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?
Ostatnio edytowany przez Grocix - 07-08-2008 o 10:05.
|