Temat
:
O.s.t.r.
Zobacz pojedynczy post
12-08-2008, 20:29
#
1
Emcess
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 03 2007
Posty: 1,239
O.s.t.r.
Rozmowy o Ostrym ; x
Jak dla mnie z płyt najlepsza 7 i Tabasko, a z kawalków O Robieniu Bitów i kozak w chuj Czarna Miłośc ; ]
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Emcess
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Emcess
Znajdź posty użytkownika Emcess