Temat: O.s.t.r.
Zobacz pojedynczy post
stary 12-08-2008, 20:29   #1
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007

Posty: 1,239
Domyślny O.s.t.r.

Rozmowy o Ostrym ; x
Jak dla mnie z płyt najlepsza 7 i Tabasko, a z kawalków O Robieniu Bitów i kozak w chuj Czarna Miłośc ; ]
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.