Temat: Paktofonika
Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2008, 21:14   #16
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vademecum Pokaż post
z tego co czytalem Magik urodzil sie w 78r a K44 powstalo w 93 czyli mial 15 lat jak juz rapowal?
Podwórkowy początek K44 miało w 91 roku, więc dAb i Mag mieli po 13 lat.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez metiu Pokaż post
Dokładnie. Ja nigdy się specjalnie Magiem nie jarałem, w K44 wolałem Daba, w PFK Mistrza Fo.
Po K44 dAba nie słyszałem (właśnie sciagam emisje spalin), ale Fokus po śmierci Magika (rozpadzie PFK) nie napisał nic sensownego... przynajmniej jak dla mnie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopeczek Pokaż post
uzasadnisz? miał swoje flo' plus dobre texty. Podobnie jak rzesza innyhc raperów. Co dalej?
"I przypomne Wam styl, w którym jestem jedyny"
teraz rozumiesz?
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]

Ostatnio edytowany przez Avallach - 18-08-2008 o 21:31.
Avallach jest offline   Odpowiedz z Cytatem