Cytuj:
|
Nie. Ja gram od dziewięciu. You Fail.
|
Ojejku, ale kogo to obchodzi? Zreszta nie trzeba grać aż tak długo by dorównać
Ci wiedzą na temat tibii (może nie licząc paru historyjek z anticy: P). Swoją drogą Xeremon od 2006. ; )
Cytuj:
|
Gówno, nie rekompensata. Przez ten okres wbił bym najwyżej 1/400 tego co straciłem na masskickach (nie kickach)
|
Tylko się tak nie emocjonuj, ok? Nie musisz grać.
Cytuj:
|
Dobrze, no to tobie by nie przyszło. U mnie jest na odwrót. Uszanuj to.
|
HAHA? Patrząc na Twoje zachowanie i wcześniejsze posty nie mów mi nic o szacunku, bo znowu spadnę z krzesła.
Cytuj:
|
Jak byś w CoDa2 grał z kumplami na lanie i wszyscy oprócz ciebie mieli by wh i aimbota to też byś grał bez cheatów ze świadomością, że nic nie musisz zmieniać i że przyjemność sprawia ci padanie od nich?
|
Różnica jest taka, że wciąż w tibii można coś osiągnąć bez bota grając swoim tempem. Trzeba być idiotą żeby grać z w/w przykładzie. Imho, przykład nietrafiony.
Cytuj:
|
Zdobyty innym sposobem niż "hi okolnir yes", albo "hi darashia yes".
|
Weee!
