Zobacz pojedynczy post
stary 22-08-2008, 10:49   #87
ervinius
Użytkownik Forum
 
ervinius's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Lokacja: NetFans

Posty: 284
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Domyślny

Tak, i skakać z 10 piętra, bo dzieciakowi mama podłączyła internet, i teraz myśli, że jest r0x, pr0 etc.
Nie mam zamiaru toczyć dalej tej głupiej gadki. (;

Pozdrawiam.

Ah, bym zapomniał, idź sobie lepiej pograć na swoim noob-pvp.

Ostatnio edytowany przez ervinius - 22-08-2008 o 10:51.
ervinius jest offline   Odpowiedz z Cytatem