Tak, i skakać z 10 piętra, bo dzieciakowi mama podłączyła internet, i teraz myśli, że jest r0x, pr0 etc.
Nie mam zamiaru toczyć dalej tej głupiej gadki. (;
Pozdrawiam.
Ah, bym zapomniał, idź sobie lepiej pograć na swoim noob-pvp.
Ostatnio edytowany przez ervinius - 22-08-2008 o 10:51.
|