Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
Ale to jest nasza grupa, grupa maniaków futbolu i będziemy tu siedzieć.
Won, niewierny, a na dodatek fanie Juve !!!
|
Ja do Juve mam pewien sentyment, za Davidsa, Zambrotte, najlepsze chwile Nedveda... Wiecie, 2003 rok mniej więcej

Teraz też ich lubie, ale mniej, dużo mniej.