Temat: Najlepsza 11
Zobacz pojedynczy post
stary 29-08-2008, 14:47   #25
Ditto
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale to jest nasza grupa, grupa maniaków futbolu i będziemy tu siedzieć.
Won, niewierny, a na dodatek fanie Juve !!!
Ja do Juve mam pewien sentyment, za Davidsa, Zambrotte, najlepsze chwile Nedveda... Wiecie, 2003 rok mniej więcej Teraz też ich lubie, ale mniej, dużo mniej.
Ditto jest offline   Odpowiedz z Cytatem