Zobacz pojedynczy post
stary 29-08-2008, 22:02   #351
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Według pewnej teorii, taka jedna teoria głosi, powstała ciekawa teoria, a wiecie, że według tej teorii...

A są jakieś dowody na potwierdzenie którejkolwiek z nich ? Jakieś konkretne, a nie nieścisłości, do których można sobie dorabiać ideologię ?
No pewnie, że jest :
http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN

Popatrz sobie, na adres/nick strony, to chyba najbardziej "wiarygodna" strona jaką znalazłem. xD

Cytuj:
krótka piłka w wikipedi
Niektórzy naukowcy wciąż nie pogodzili się z takim rozwiązaniem sprawy i wciąż uparcie poszukują na peryferiach Układu ciała niebieskiego poza pasem Kuipera, wystarczająco dużego, by można było je definitywnie nazwać planetą. Na obecny stan wiedzy, poszukiwania owe skończyły się >>>fiaskiem<<<.
A więc nie ma żadnych dowodów na to, że to coś istnieje, nie ma żadnych fotografi/filmów (to co wcześniej bloodwind pokazał, to absolutna bzdura) jedyne co trzyma ta teorie na życiu to to, że na Urana i Neptuna działa nieznana siła, zmieniająca ich tiarektorie.

@up
A od czego są mapy gwiazd? Wystarczy looknąć, których gwiazd nie ma w tym miejscu i już.. chyba, że ja pierwszy na tą technike wpadłem. xD

Ostatnio edytowany przez janek@ - 29-08-2008 o 22:07.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem