okej,więc kolejne pytanie. W którym poście niby narzuciłem że jakiś raper jest dla mnei leszy od Magika? Ja jedynie zadawałem pytania i oczekiwałem logicznych odpowiedzi. Nie otrzymywałem ich, więc pytałem dalej. Nie lubie jak ktoś narzuca mi swoje zdanie na siłe i lubię dyskutować. Zabraniasz tego? Kolejny raz klasnę w dłonie, brawo.
__________________
signed.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu. 
|
|