Temat: Paktofonika
Zobacz pojedynczy post
stary 29-08-2008, 23:36   #22
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

okej,więc kolejne pytanie. W którym poście niby narzuciłem że jakiś raper jest dla mnei leszy od Magika? Ja jedynie zadawałem pytania i oczekiwałem logicznych odpowiedzi. Nie otrzymywałem ich, więc pytałem dalej. Nie lubie jak ktoś narzuca mi swoje zdanie na siłe i lubię dyskutować. Zabraniasz tego? Kolejny raz klasnę w dłonie, brawo.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem