Temat
:
[Bez klimatu - całkowicie!] Proud to be geek!
Zobacz pojedynczy post
31-08-2008, 18:11
#
1
Tana
The Witch
Data dołączenia: 14 05 2004
Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
[Bez klimatu - całkowicie!] Proud to be geek!
Od zawsze wszyscy roleplay'owcy byli okreslani geekami. Jednak uważam, że często zaslugujemy sobie na takie a nie inne podejscie ludzi do nas samych.
Temat ten zakladam z myślą o stworzeniu dystansu do samych siebie i pośmiania się z tego, jak wyglądamy w oczach innych
Dorzućcie się jeśli znajdziecie coś ciekawego! ^^
__________________
.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Tana
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tana
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Tana