Zobacz pojedynczy post
stary 31-08-2008, 18:11   #1
Tana
The Witch
 
Tana's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
Domyślny [Bez klimatu - całkowicie!] Proud to be geek!

Od zawsze wszyscy roleplay'owcy byli okreslani geekami. Jednak uważam, że często zaslugujemy sobie na takie a nie inne podejscie ludzi do nas samych.
Temat ten zakladam z myślą o stworzeniu dystansu do samych siebie i pośmiania się z tego, jak wyglądamy w oczach innych

Dorzućcie się jeśli znajdziecie coś ciekawego! ^^




__________________
.

Tana jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.