Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
01-09-2008, 11:46
#
22
Bluray
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Chyba jako jedyny mam tutaj K510i
Bluray
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bluray
Znajdź posty użytkownika Bluray