Temat
:
Przyśpiewki
Zobacz pojedynczy post
03-09-2008, 15:23
#
1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Przyśpiewki
Znacie jakieś fajne przyśpiewki ? Wklejajcie je tutaj !
W formie mp3 (chyba):
http://www.fanchants.com/football-so...rd-win-league/
Czy widziałeś, żeby Gerrard wygrał ligę ?
I to jest fajne:
http://www.fanchants.com/football-so...er-you-may-be/
Park Park Wherever You May Be
__________________
Ooh to be a Gooner.
Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 03-09-2008 o
15:29
.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Yoh Asakura
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoh Asakura
Znajdź posty użytkownika Yoh Asakura