Temat: Przyśpiewki
Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2008, 15:23   #1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny Przyśpiewki

Znacie jakieś fajne przyśpiewki ? Wklejajcie je tutaj !

W formie mp3 (chyba):
http://www.fanchants.com/football-so...rd-win-league/

Czy widziałeś, żeby Gerrard wygrał ligę ?

I to jest fajne:
http://www.fanchants.com/football-so...er-you-may-be/
Park Park Wherever You May Be
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 03-09-2008 o 15:29.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.