Temat
:
DragonBall AF
Zobacz pojedynczy post
09-09-2008, 07:38
#
1
Evil_Aragami
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 08 01 2008
Lokacja: W óhu.
Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Imię:
Aragami
Profesja: Master Sorcerer
Gildia:
Choosen Ones
Świat: Ziemia
Poziom: 66
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
DragonBall AF
Co o tym myślicie czy kiedykolwiek powstanie??
Według mnie nigdy niepowstanie chyba ,że jakiś fan zrobi porządną.
__________________
\G/órn
ik Za
brze
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Evil_Aragami
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Evil_Aragami
Znajdź posty użytkownika Evil_Aragami