Temat
:
DragonBall AF
Zobacz pojedynczy post
09-09-2008, 09:43
#
4
Juzefek
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 32
Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Imię:
Po co
Gildia:
to
Świat: czytasz?
Gdzieś przeczytałem, że ta manga ma wyjść, jest pozwolenie od Akiry, tylko brak ludzi do roboty
__________________
Juzefek
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Juzefek
Znajdź posty użytkownika Juzefek