Temat
:
Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
11-09-2008, 14:08
#
1
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Posty: 662
Stan: Niegrający
Imię:
Edward The Matiz
Profesja: Elite Knight
Gildia:
First Division
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Teamspeak
Witam, jako że hostuje Server Teamspeak do cod4 mógłbym załatwić nam kanał
. Byłoby śmiesznie pogadać se z osobami które grają..
a nawet dwa kanały i wtedy jeden team gra na tym drugi na tym.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
EdwardMatiz
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do EdwardMatiz
Znajdź posty użytkownika EdwardMatiz