Temat: Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
stary 11-09-2008, 14:08   #1
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny Teamspeak

Witam, jako że hostuje Server Teamspeak do cod4 mógłbym załatwić nam kanał . Byłoby śmiesznie pogadać se z osobami które grają.. a nawet dwa kanały i wtedy jeden team gra na tym drugi na tym.
EdwardMatiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.