Temat
:
Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
11-09-2008, 18:19
#
5
Rater
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Ja używam teamspeaka ;d Imo świetny pomysł, chcę usłyszeć pemka ;*
@down
Zgadzam się.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero
Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Ostatnio edytowany przez Rater - 11-09-2008 o
19:05
.
Rater
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rater
Znajdź posty użytkownika Rater