Temat: Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
stary 11-09-2008, 18:19   #5
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Ja używam teamspeaka ;d Imo świetny pomysł, chcę usłyszeć pemka ;*

@down
Zgadzam się.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...

Ostatnio edytowany przez Rater - 11-09-2008 o 19:05.
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem