Sam, to jest tylko pytanie, w momencie gdy zdobędzie to poparcie lub odrzucenie większości użytkowników skasuje się to.
Wyciszony, chodziło mi o to aby każdy sam stworzył swoją postać i sam wpisał to w osobny temat (jeden wielki temat, oczywiście, gdy uzyska poparcie).
Ostatnio edytowany przez Voon - 13-09-2008 o 17:05.
|