Temat
:
Pogaduchy
Zobacz pojedynczy post
16-09-2008, 16:12
#
18
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Posty: 662
Stan: Niegrający
Imię:
Edward The Matiz
Profesja: Elite Knight
Gildia:
First Division
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Ja niestety do 15
[października]
z wami nie pogram.
Dodał: pemek : P
Ostatnio edytowany przez pemek33 - 16-09-2008 o
16:44
.
EdwardMatiz
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do EdwardMatiz
Znajdź posty użytkownika EdwardMatiz