Witam
Chodzę do I klasy gimnazjum i zadano mi zadanie którego nie umie zrobić ;/
Treść zadania:
Przyjrzyj się podanym cenom.Oblicz ile powinny kosztować lody z bitą śmietaną
Ceny:
Lody z owocami ..... 2,67 zł
Galaretka z owocami ..... 2,45
Galaretka z bitą śmietaną ......1,68
Bardzo proszę o rozwiązanie tego zadania w nagrodę mogę zrobić outfit ,sygne ,dać notke itd itp
@down
Tego nie było na lekcji
Ostatnio edytowany przez Evil_Aragami - 21-09-2008 o 11:39.
|