Temat
:
Dlaczego Barca jest żałosna
Zobacz pojedynczy post
27-09-2008, 12:01
#
1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Dlaczego Barca jest żałosna
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=854607
Polecam !
__________________
Ooh to be a Gooner.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Yoh Asakura
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoh Asakura
Znajdź posty użytkownika Yoh Asakura