Temat: Grupy Ogniowe
Zobacz pojedynczy post
stary 27-09-2008, 12:42   #1
Kogucik302
Użytkownik Forum
 
Kogucik302's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: Bochnia

Posty: 799
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Kogucik302 ma numer GG 981793 Send a message via Skype™ to Kogucik302
Domyślny Grupy Ogniowe

Elo.
Wpadłem na pomysł, utworzenia grup ogniowych.
Oznacza to, że każdy sobie jakąś wybierze, i będzie ją trenował, dzięki temu, będziemy mieli jakąś taktykę, na przyszłe wojny klanów. =)

No to zaczynamy:

Grupa Ogniowa- Grupa, zajmująca się określoną czynnością podczas ataku na wroga (np. szturm). Skrót od własnej grupy, jest dodawany po tagu, i przed nickiem.

Grupy:

Storm Group (ST): Grupa specjalizująca się, w frontowym ataku na wroga. Używająca zwykle karabinów i szotguna.

Cover Team (CT): Grupa osłaniająca, podejście frontowe. Trzymająca się z tyłu. Zwykle używa Rugera albo Miniguna.

Snipers (S): Osoby siedziące na dupskach, i strzelające do wszystkiego co się rusza. Jedyna broń to Barreta.

Bomb Team (BT): Grupa ludzi, która uważa, że wszystko da się zniszczyć. Osłania podejścia, oraz ucieczki.


Podział Broni:

Bronie Podstawowe
Desert Eagles: ST, CT
HK MP5: ST, CT
AK 74: ST
Steyr AUG: ST, CT
Spas 12: ST
Ruger 77: CT
M79: BT
Barret M82A1: S
M249 Minimi: ST, CT
XM214 Minigun: CT


Bronie Zapasowe:
USSCOM: S
Combat Knife: S, ST, CT
Chainsaw: ST
M72 LAW: CT, BT

Tak, wiem, dość okrutny podział...


Jeszcze parę informacji:
-Podział na bronie, oraz grupy, jest tylko podczas ćwiczeń oraz wojen klanów. Podczas zwykłych sparingów, gracie czym chcecie.
-Grupy można zmieniać, ale nie więcej niż 2 razy na tydzień.


No to tyle...
Co o tym myślicie?
__________________



Ostatnio edytowany przez Kogucik302 - 27-09-2008 o 16:24.
Kogucik302 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.