Miło, że tak myślisz mimo że nie jesteś zapalonym kibicem Barcelony

Ja na ligę mistrzów narazie się nie napalam, poczekam kiedy Barca wrzuci 5 bieg i zobaczymy jak poradzi sobie z jakimś zespołem z górnej półki, bo póki co nie miała takiej okazji.
@Up Real gra mecze po kolei z tymi samymi zespołami co Barca w poprzedniej kolejce. Narazie muszę przyznać, że prezentuje się ciut lepiej, no ale zobaczymy na koniec sezonu.