Zobacz pojedynczy post
stary 27-09-2008, 18:33   #5
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Miło, że tak myślisz mimo że nie jesteś zapalonym kibicem Barcelony
Ja na ligę mistrzów narazie się nie napalam, poczekam kiedy Barca wrzuci 5 bieg i zobaczymy jak poradzi sobie z jakimś zespołem z górnej półki, bo póki co nie miała takiej okazji.

@Up Real gra mecze po kolei z tymi samymi zespołami co Barca w poprzedniej kolejce. Narazie muszę przyznać, że prezentuje się ciut lepiej, no ale zobaczymy na koniec sezonu.

Ostatnio edytowany przez Xendriel - 28-09-2008 o 18:27.
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem