Ło, ludzie, jeszcze pamiętam jak mi kolega puszczał "Popatrz" na walkmanie (kasetowym). =]
Potem jakoś średnio było z tym słuchaniem, a od dwóch lat znowu zacząłem słuchać.
Wykonawcami - Paktofonika, Pezet, Eldo, Grammatik, O.S.T.R, Molesta, Łona, Fisz, K44.
|