Temat: O be³tach
Zobacz pojedynczy post
stary 16-01-2004, 23:20   #4
Beny
Zbanowany
 
Beny's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2004
Lokacja: W³oc³awek
Wiek: 41

Posty: 102
Beny ma numer GG 1975803 Beny ma login Tlenu beny1985
Domy¶lny

Bardziej wydajniejszym "¼ród³êm" be³tow jest mino archer..ja jestem knightem i w ciagu 2 dni jestem w stanie uzbierac bag be³tów. Tylko niestety czasami sie zbiora w grupê(nawet 2 osobowa) i czasami, jak jestem daleko od nich zjada mnie do ¿óltego,¿adko do czerwonego..na full def oczywi¶cie. Wiec jesli palek chce na nie chodziæ to musi wzi±æpod uwage ¿e musi mieæ dobry shilding (ale to oczywiste) i skil w dist, bo jak sie ma np 50 dist to speary i tak nie dochodza a¿ tak czêsto jakby siê chcia³o, a im d³u¿ej siê z nimi walczy tym wiêksze prawdopodobiñstwo ¿e doj± do swoichtowarzyszy a wtedy trzeba braæ nogi za pas albo zu¿ywaæ runy.Wiêc ¿eby troche podnie¶æ swoje zarobki to lepiej kupój belty od knightów Bo ja je sprzedaje , A tak powa¿nie mo¿esz próbowaæ, ale wydaje mi siê ¿e jest to dla palka do¶c ryzykowne chyba ¿e na lv 21 + z dobrymi skilami i equip...chociaz ja ci±gle chodze z dwarven shield (23 lv) ale szukam wla¶nie tarczy ...ale o tym zaraz na handlu skrobne , ¿eby nie by³o,¿ê nie na temat

Edit 1 -> kurde co¶ za dlugo pisalem, bo kto¶ mnie uprzedzi³..nastêpnym razem postaram siê byc szybszy
Beny jest offline   Odpowiedz z Cytatem