Zobacz pojedynczy post
stary 05-10-2008, 19:11   #95
Wizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wizzard
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez albert0 Pokaż post
chlopak list wyslal czy chce kupic acc jego czaisz? ty tez ;{ tak samo kilku z was jeszcze do slola =DDD ale poczekam az tak jak koreeek rodzyn wielki sami sie wjebiecie najpierw = delejszon of godek =]



serio karle z rodzynem na ryju, zawsze tak mowisz i potem pofffasz xDDDDddd
Przeciez wiesz ze mnie sie nie da zdeletowac na stale , a chara mialem , mam i bede miec niezaleznie od tego co ty i twoje ziomki z grzybobrania zrobia.
Jestes tak zdesperowany ze musisz sie bic z takimi osobami jak slol i khazardem z ktorym podobno miales juz nigdy wiecej nie walczyc.
Ale tak , to ciebie "kazdy respketuje" człowieku o bujnej wyobrazni jak to powiedziales ale niestety jestes w bledzie.Taki z ciebie lider a juz zostales wydymany przez xoo 3 razy XDDD
Ej ale badzmy dalej kolegami ok?ja ty vixip i micho pliz?Nigdy wiecej fusion cie nie wydyma pliz

@bolter - hahahaha mam wyjeb z ciebie jak myslisz ze cos wiesz co jest niby tajne a jest wielka wyjebka XDDDD
Wizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem