Temat
:
[BEZ KLIMATU] No, żyjcie że!
Zobacz pojedynczy post
07-10-2008, 22:45
#
20
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
/me przez chwilę myśli i drapie się po głowie, po czym mówi:
- Nie dziwię się, że nikt tu nie chce przebywać. Temu krasnalowi przyda się kąpiel, a higiena jamy ustnej tego elfa pozostawia wiele do życzenia.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoh Asakura
Znajdź posty użytkownika Yoh Asakura