Temat
:
[Klimat]RPG bez MG
Zobacz pojedynczy post
08-10-2008, 16:55
#
1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
[Klimat]RPG bez MG
Imć Sam Poważniak chciał się tak bawić, no to masz temat. Zaczynaj zabawę.
Niemilec, który zmienił nazwę tematu, ma przesrane.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 08-10-2008 o
17:58
.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Yoh Asakura
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoh Asakura
Znajdź posty użytkownika Yoh Asakura