Temat
:
[Klimat]Inwigilacja
Zobacz pojedynczy post
08-10-2008, 18:13
#
1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
[Klimat]Inwigilacja
Przyznać się, podłe wieprze uprawiające czary, który z was zmienił nazwę mojego tematu ? To ty, Tano, wiedźmo od siedmiu boleści ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Yoh Asakura
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoh Asakura
Znajdź posty użytkownika Yoh Asakura