Temat
:
A. Pilipiuk i jego twórczośc
Zobacz pojedynczy post
19-10-2008, 19:28
#
4
Khalan Blitzhammer
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 04 2006
Posty: 133
Wędrowycz? Polski Rincewind, tylko milion razy gorszy.
Z Pilipiuka kiedyś mi się seria o kuzynkach podobała.
__________________
I say we're all grown up now
And sex ain't so safe now
It's all in the groove they say
Doesn't matter anyway
Khalan Blitzhammer
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Khalan Blitzhammer
Odwiedź stronę tego użytkownika
Znajdź posty użytkownika Khalan Blitzhammer