Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2008, 19:18   #2541
PsiakoS
Użytkownik Forum
 
PsiakoS's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 742
Profesja: Elite Knight
Gildia: Convidents
Poziom: 300
Skille: 102/98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elveloya Pokaż post


Ze niby teraz Koksa okradlem? Od niego mialem pozyczone: k-legi, avangera i bohy. Gdy dostalem od niego smsa to zwrocilem mu to tak szybko jak tylko moglem. Jego eq pamietam do teraz, mial: charmer's tiara, dark arma i sprzet wymieniony powyzej. Wiec nie wiem dlaczego mowisz ze okradlem go skoro tego nie zrobilem

Jego poprzednie eq (mpa, d helm, softy etc) mial RZEKOMO Korzen ale ile w tym prawdy to nie wiem bo ta informacje dostalem od Ryby, sam tego sprawdzic niestety nie moge.

A co do twojego sharowanie. Nie zgrywaj sie bo ja wiem, ty wiesz i jeszcze pare osob o tym wie ze 200lvl to ty nie wbiles, z reszta te pare lvl po 200 to tez nie ty.

Jak mniemam "Pokemon" to wojtek? Bo od niego wiem o gh.

Mowisz ze ja jestem psem tak? A kto probowal uj***c Adama na quarach pare miesiecy temu? Twoja "guildia", chociaz nie zasluguje na miano guildii a raczej schroniska.

PS. Podstawy HTML nie sa az tak trudne
Poruszyłeś temat Korzenia, ale może lepiej nie rób tego więcej bo to kolejny "kradziej"

Od mojego 200 lvla tak jak wyżej napisałem sie odpi... jeżeli nie masz bladego pojęcia dlaczego Ssa nie ma, dlaczego chodzą takie ploty

A jeżeli chodzi o Adama ja byłem liderem Gildii wstępnie z nimi rozmawiałem co gdzie i jak z reszta jak dobrze wiesz ale zostałem olany dlatego też z Convidents wyodrębniło sie Awase jeżeli miszczu chcesz wiedzieć.

btw: ciężko dzielić sprawe Gildii swojej ze sprawą Adama, chociaż teraz wiem że Adam to jedyna osoba z dopiskiem de'Cloud która zachowywała się zawsze w porządku i dalej się tak zachowuje
PsiakoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.