Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2008, 22:40   #2545
rufuseq
Użytkownik Forum
 
rufuseq's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2007
Lokacja: Bełchatów

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Olympa
Poziom: 239
Skille: 109+6eq
Poziom mag.: 26
rufuseq ma numer GG Ci co mają znać znaj
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PsiakoS Pokaż post
Tak? Moja mama zapewne grała Ty siuta prosze Cie nie udawaj takiego mądrego bo Cie w końcu ktoś skróci o połowe, i straszenie moich ludzi w Gildii w niczym Ci nie pomoże bo w końcu sam będziesz płakał
Tak, to na pewno ty mnie skrócisz o połowę, bardzo tego pragne, to po pierwsze. Po drugie, ja nie udaje mądrego tylko jestem, a nie jak ty głupim kretynem który raczej nie myśli bo to słowo chyba ci jest obce, że jak masz 200 lvl, czyli wyższy niż ja to jesteś madrzejszy (pokazałeś swoja mąrdośc na finall roomie na inq, wejście było prawdziwie i zajebiście przemyślane ale nie mogło byc inaczej skoro to twój pomysł był) a dla mnie jesteś -bo jesteś- chłopaczkiem ze wsi który gówno w życiu osiągnał i osiągnie. Po trzecie jak Ufok wspomniał chyba rzeczywiście z Tobą coś jest nie tak bo jakoś to z toba są problemy my ze sobą nie mamy wiec może zajmij się sobą nie nami jak ty to pieknie wieśniacko mówisz "kradziejami"? Po czwarte straszenie ludzi z twojej psiej ekipy nic nie pomoże? Haha i bede płakał? Tylko kiedy? Czekasz aż Broni wróci? Ej bo się bać się zaczne napisz tylko kiedy. Po piąte ja sobie nie dam żeby jakiś "tfuj" pies mnie nazywał kims kim nie jestem, mnie albo moich kumpli których ty nie masz i nie bedziesz miał bo gówno wiesz, gówno widziałes a jedyne na czym polegasz to opowiadania tych rzekomych twoich "kómpli" jak było co tyle ma wspolnego z prawdą ile ty z myśleniem czyli nic.
__________________
korzeń: (12:55)
"Twoja truskaweczka chce byc dzis w Twoim truskawkowym snie, moje cialo jest jak miazsz i pragnie abys wzial je do ust"

"...niestety wszystko ma swoje wady, zalety"
rufuseq jest offline   Odpowiedz z Cytatem