Nikogo nie mam w dupie, Kogut.
Zresztą sam z nami grałeś w CS'a HAHA

Jak nie zagramy dzisiaj wieczorem, to na stówę jutro.
Bo niedługo wojsko mnie czeka, więc wykorzystuję sytuację, aby rzadko siedzieć przy kompie i się trochę po spotykać z kolegami z reala xD